TARİHÇE

Firmamız; yaptığı işlerde kaliteyi ve prestiji ön planda tutan, dürüst ticaret esaslarına uygun olarak çalışmayı benimseyen bir anlayışla kurulmuştur. Sağlık sektöründe, “güven merkezi” olmayı hedef olarak benimsemiştir. Bu anlayışla ZELENAYA DUBROVA A.Ş. ‘nin üretmiş olduğu kozmetik ve ilaç ürünlerini Türkiye pazarına sunmak amacı ile 2014 yılında distribütörlük anlaşması imzalamış, ilk ürün olarak Teymurova ayak ve vücut bakım kreminin yasal başvurularını yapmış ve işlemlerini tamamlamıştır. Teymurova markalı sağlık ürün portföyü ile piyasada aktif oyuncu olmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra her türlü makine ihracatı için gerekli çalışmaları ve ticari bağlantıları yapmaktadır.

MİSYON

Ayak ve vücut sağlığı için gerekli bakım ürünleri sahasında uzmanlaşarak bu alanda lider ve uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemek. Ülkemiz ihracatına katkıda bulunmak amacı ile her türlü inşaat makinalarının ihracatını yapmak, bu alanda söz sahibi ihracatçı firmalar arasında yer edinmek. Profesyonellik ve karşılıklı güven ilkesi ile müşteri ve tedarikçilerle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedeflemiştir.

VİZYON

SUN KOZMETİK, sağlık alanında büyüyen ve gelişen dünya pazarında gelişmeleri takip ederek ve toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırarak; insan sağlığına, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Toplam kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden SUN KOZMETİK, ticari partnerlerinin; ISO 9001 Kalite Güvence Sistemlerine, Lisans belgelerine ve Gümrük Birliği Uygunluk deklarasyonlarının var oluşuna azami dikkat göstermekte ve gereğini yerine getirmektedir.